A TTDT hírei

2024, március 26 - 08:00

A következő TTDT ülések időpontjai és leadási határidők:

- 2024. május 6. A disszertáció (1 példány/fő) , tézis (1 példány/fő)és a bizottságra vonatkozó javaslatok beadási határideje: 2024. április 26. (péntek), 12:00 óra.

- 2024. június 24. A disszertáció (1 példány/fő) , tézis (1 példány/fő) és a bizottságra vonatkozó javaslatok beadási határideje: 2024. június 14. (péntek), 12:00 óra.

PHD KÉPZÉSRE JELENTKEZŐK ÉS TÉMAVEZETŐIK FIGYELMÉBE:

A DE Természettudományi és Informatikai Doktori Tanács FELVÉTELI PÁLYÁZATOT hirdet a 2024/2025-as tanév I. félévében induló szervezett (államilag támogatott/önköltséges nappali, egyéni felkészülő és levelező tagozatos) PhD képzéseire.

A képzésre olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik már rendelkeznek diplomával, vagy azt legkésőbb a 2024/2025-ös tanév I. szemeszterének kezdetéig megszerzik.

A PhD képzésre történő jelentkezéshez KIZÁRÓLAG a 2024/2025-ös tanév I. félévére érvényes jelentkezési lap használható, amely itt érhető el:

magyar nyelvű:

angol nyelvű:

A jelentkezéseket 2024. május 2-től elektronikus úton ( ) és postai feladással (Természettudományi és Informatikai Doktori Tanács, Debrecen 4002, Pf.: 400) szükséges benyújtani. A jelentkezési lap és a mellékletek benyújtásának módja a jelentkezési lapban leírtak szerint történik. A beadási határidő: 2024. május 15.

Kizárólag a doktori adatbázisban (www.doktori.hu) is meghirdetett témákra lehet jelentkezni.
A témahirdetéssel kapcsolatban az oktatók keressek az illetékes doktori iskola titkárát!

Tisztelt Felhasználó!

Megismertem a tájékoztatót és elfogadom