A TTDT hírei

2021, január 4 - 09:30

A koronavírus járványra való tekintettel a PhD irodán a maszk használata kötelező!

***************

A TTDT következő ülésének időpontja:

2021. június 28. (hétfő). A kérvények, disszertációk, tézisek és a bizottságra vonatkozó javaslatok beadási határideje: június 18. (péntek), 12:00 óra.

A BEADÁSI HATÁRIDŐ LEJÁRTA UTÁN BEÉRKEZŐ ANYAGOKAT A TTDT NEM TÁRGYALJA!

***********

PHD KÉPZÉSRE JELENTKEZŐK ÉS TÉMAVEZETŐIK FIGYELMÉBE:

A DE Természettudományi és Informatikai Doktori Tanács FELVÉTELI PÁLYÁZATOT hirdet
a 2021/2022-es tanév I. félévében induló szervezett (államilag támogatott/önköltséges nappali, egyéni felkészülő és levelező tagozatos) PhD képzéseire.
A képzésre olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik már rendelkeznek diplomával, vagy azt legkésőbb a 2021/2022-es tanév I. szemeszterének kezdetéig megszerzik.
A PhD képzésre történő jelentkezéshez KIZÁRÓLAG a 2021/2022-es tanév I. félévére érvényes
jelentkezési lap használható, amely itt érhető el:

A jelentkezéseket 2021. április 26-tól elektronikus úton (  ) és postai feladással (Természettudományi és Informatikai Doktori Tanács, Debrecen 4002, Pf.: 400) szükséges benyújtani.
A jelentkezési lap és a mellékletek benyújtásának módja a jelentkezési lapban leírtak szerint történik.
A beadási határidő: 2021. május 15.

Kizárólag a doktori adatbázisban (www.doktori.hu) is meghirdetett témákra lehet jelentkezni.
A témahirdetéssel kapcsolatban az oktatók keressek az illetékes doktori iskola titkárát!

Tisztelt Felhasználó!